Тернопілля: на одне вільне робоче місце претендують 5 безробітних

imgsize6156 роботодавців від початку цього року поінформували Тернопільську обласну службу зайнятості про наявність 33953 вільних робочих місця та вакантних посад.

Причому 1 листопада актуальними були 2138 вакансій. На одне вільне робоче місце в середньому в краї претендували 5 безробітних. Про це інформував відділ статистики та прогнозування ОЦЗ.

Читайте також. Роботу на Тернопіллі знайшли 13 працівників освіти, 4 медики із переселенців

За сприяння місцевих центрів зайнятості цьогоріч працевлаштували 22901 особу. За рівнем працевлаштування зареєстрованих безробітних Тернопільщина займає 14 місце серед 25 регіонів України. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботою забезпечено 358 безробітних. Одноразову допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності отримали 410 осіб.

Уже 5508 безробітних проходили професійне навчання або підвищували кваліфікацію за 269 професіями, спеціальностями та напрямками. В даний час завершили навчання 5051 особа, із них 4506 вже забезпечені місцями праці. За рівнем охоплення безробітних профнавчанням область займає 7 місце в Україні.

Читайте також. «У житті варто займатися тим, що дає радість і задоволення», — фахівець центру зайнятості (Фото)

Крім того, для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці тих, кому понад 45 років, 91 краянину видано безкоштовні ваучери на здобуття нової професії чи перекваліфікацію.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook