Тернопілля: майже половина населення краю відвідала Центри обслуговування платників податків

P6060007-nПонад 400 тисяч жителів Тернопілля, тобто майже половина населення краю, відвідали Центри обслуговування платників податків.

Про це ІА «7 Днів-Україна» повідомили в Інформаційно-комунікаційному відділі Головного управління Міндоходів у Тернопільській області.

Читайте також. Громаду Чортківщини запрошують долучитися до реформування податкової системи України

Нагадаємо, задля забезпечення комфортних умов платникам податків при територіальних органах Міндоходів Тернопільщини функціонують 17 Центрів обслуговування платників, у яких надають якісну правову та податкову допомогу, а також адміністративні, консультативні та інформаційні послуги, оперативно приймають звітність.

- Протягом 7 місяців цього року Центри обслуговування платників відвідали 428 566 осіб, — каже в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Євген Воробець. — Фахівці органів доходів і зборів надали понад 41 тисячу адміністративних послуг. Прийняли та зареєстрували 468 469 податкових звітів і майже 90 тисяч листів і заяв.

Читайте також. Податків і зборів у місцеві бюджети Тернопілля надійшло на 36 млн грн більше від очікуваного

Найчастіше громадяни звертаються до центрів обслуговування з метою видачі їм реєстраційного номера облікової картки платника податків. Таку послугу протягом січня-липня отримали 22 156 громадян, що становить 54% від загальної кількості наданих адміністративних послуг. Також значна кількість послуг стосується реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 2595, реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – майже дві тисячі.

Довідково. Центри обслуговування платників працюють у понеділок, середу та п‘ятницю з 9 год. до 18 год., у вівторок і четвер — з 9 год. до 20 год., у суботу – з 9 год. до 16 год., неділя – вихідний.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook