Тернопілля: левова частка вимушених переселенців – діти та жінки

дітиБільше тисячі семисот осіб прибули до Тернопільської області з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО.

Про це повідомили у міграційній службі Тернопільщини, інформує сайт «Досьє 102» сьогодні, 17 листопада.

Читайте також. Тернопілля: навіть якщо у переселенців немає документів, вони отримують послуги центрів зайнятості

Трохи менше трьохсот із них приїхали в область з півострова, решта громадян – жителі материкової частини України. Левова частка вимушених переселенців – діти та жінки. Територіальні підрозділи УДМС в області уже надали їм понад півтисячі адміністративних послуг.

Близько 200 громадян зареєстрували своє місце проживання, більше сотні – місце перебування. Зокрема, від вимушених мігрантів прийняли 21 заяву про втрату паспорта громадянина України, оформили 34 паспорти громадянина України та 95 паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Читайте також. Уже 64 переселенці працевлаштували на Тернопільщині

Також Управління ДМС України в області приступило до реалізації урядових рішень, спрямованих на забезпечення прав вимушених мігрантів. Зокрема, розпочали видачу довідок, що підтверджують місце перебування громадян, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї.

Працівники міграційної служби області націлені не лише на те, щоб оперативно реагувати на усі звернення осіб з цієї категорії українців, а й працювати на випередження. Задля цього з переселенцями регулярно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо умов отримання адміністративних послуг.

Довідково. Консультацію з питань, що належать до компетенції служби, вимушені мігранти із тимчасово окупованої території та зони проведення АТО можуть отримати особисто у територіальному підрозділі міграційної служби за місцем свого перебування або ж зателефонувавши на «гарячу лінію» Управління за номером у Тернополі – (0352) 27-13-89.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook