Тернопілля: «Кожне місто чи селище має запропонувати свою «родзинку» туристові…» (Фото)

P9220030-nДоцільність розвитку туризму в малих містах і селах Тернопільщини, туристичної інфраструктури області та створення туристичних кластерів (на прикладі реалізації спільного проекту Фонду Ганса Зайделя та Інституту врядування (Львів) обговорювали у Тернополі.

Засідання «круглого столу» на тему «Кластерна модель розвитку туризму у малих містах Тернопільщини» відбулося в Тернопільській ОДА 5 березня за ініціативи департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму обласної державної адміністрації.

Читайте також. Тернопілля робитиме все, аби дати туристу те, чого він шукає (Фото)

Участь у засіданні взяли заступник директора департаменту — начальник управління розвитку туристичної інфраструктури департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму обладміністрації Назар Яворський, міські голови: Збаража – Роман Полікровський, Борщова — Іван Башняк, Скалата — Наталія Станьковська, Бережан — Володимир Музичка. Присутніми були і заступник голови Теребовлянської міської ради Людмила Колісник, головний спеціаліст департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Олена Миколюк і керівник кластеру сільського зеленого туризму «Мальовнича Бережанщина» Володимир Якимів.

- Нині туризм — це туристичний продукт, який потрібно продавати, — зазначив Назар Яворський. — Переймаючи досвід європейських країн, ми повинні розробити правильну маркетингову стратегію розвитку туристичних територій, досягнути високих міжнародних стандартів в розвитку індустрії розваг, гостинності, харчування та що найголовніше — здійснити кооперацію трьох гілок суспільства залучивши владу, бізнес та громадський сектор. Лише об’єднавши наші зусилля, створивши якісний туристичний продукт, ми зможемо вийти з кризового становища та досягнути високого економічного розвитку. Кожне місто чи селище має запропонувати саме ту «родзинку», яка виділятиме його на фоні інших територій…

Читайте також. Усе про чудотворні ікони Тернопілля — в одному буклеті (Фото)

Одне із головних завдань, на думку фахівців, — максимальна промоція територій для розвитку сільського туризму.

- Ми повинні знайти, що запропонувати, чим зацікавити сучасного туриста з великого міста. Для цього потрібно зібрати інформацію в довідниках, путівниках, наповнити Інтернет-джерела, презентувати себе на виставках, організовувати фестивалі, робити все для того, щоб туристи хотіли побачити невичерпні багатства нашого краю, — наголосив Якимів Володимир.

Читайте також. Як зробити Тернопілля пізнаваним — радилися з бізнесменами і студентами (Фото)

Обговоривши низку важливих питань, міські голови Тернопільщини прийшли до спільного висновку — маючи величезний потенціал, потрібно використати його для створення власного туристичного продукту і цим внести вклад в економічний розвиток регіону. Тернопілля є одним із найперспективніших майданчиківдля розвитку внутрішнього туризму і тепер майбутнє всієї галузі залежить саме від того, як ми використаємо те багатство, що уже є в наших руках.

У результаті проведення «круглого столу» учасники зробили висновок і підтримали ідею департаменту щодо необхідності створення асоціацій на всіх рівнях.

- Це не остання наша зустріч у такому форматі. Сподіваюся на вашу підтримку та розуміння, що без розвитку туризму, в тому числі, громадам буде важко розвивати територію, — наголосив Назар Яворський.

Софія Левицька   

                        

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook