Тернопілля: імена новітніх Героїв присвоюють навчальним закладам, скверам, алеям (Фото)

Пам'ятник Олександру Капіносу

Пам’ятник Олександру Капіносу

У закладах освіти Тернопілля по-різному увічнюють пам`ять  Героїв «Небесної сотні» та загиблих в АТО.

З ініціативи патріотичних організацій, педагогічних колективів, учнів, студентів, батьків, громадськості тут встановлюють меморіальні дошки, пам`ятні знаки. Імена новітніх Героїв присвоюють навчальним закладам, скверам, алеям.

Читайте також. Із Андрієм Юркевичем Тернопіль прощатиметься в Архикатедрі

Уже встановили меморіальні дошки у відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут» — Устиму Голоднюку,  у Дунаївській ЗОШ І-ІІІ ст. Кременецького району — Олександру Капіносу; у Травневській ЗОШ І-ІІ ст. Збаразького району - Назару Войтовичу.

Пам’ятний куток, присвячений Назару Войтовичу, відкрили також у Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі. Віктора Семчука так пом’янули у Теребовлянській ЗОШ І-ІІІ ст. №2, повідомили в департаменті освіти і науки Тернопільської обладмністрації.

На честь Героїв «Небесної сотні» висадили алеї студенти та викладачі Тернопільського національного економічного університету та Заліщицького аграрного коледжу ім. Є.Храпливого. Пам’ятний камінь із меморіальною таблицею Героям Майдану встановили у Заліщицькому аграрному коледжі, а в Тернопільському центрі професійно-технічної освіти та  Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя — пам’ятні знаки Героям «Небесної сотні».

Читайте також. “Раніше “Целокс” був на складах, а тепер його треба замовляти із передоплатою”, – тернополянин Андрій Салагорник (Відео)

Ім`я Олександра Капіноса присвоїли Дунаївській ЗОШ І-ІІІ ст. Кременецького району.

- Я переконаний, що краще, ніж будь-які підручники, може навчити приклад новітніх Героїв, наших сучасників, — наголосив директор департаменту освіти і науки Тернопільської обладмністрації Любомир Крупа. – Їхня жертовність і патріотизм — дороговказ у житті кожного школяра і студента. У закладах освіти формується нове покоління,  тут закладається фундамент нової нації. А для того, щоб він був міцним, треба знати правдиву історію та розуміти ціну, яку заплатили наші Герої, за мир і незалежність.

На фото унизу: 1 вересня у Збаражі на фронтоні школи №2 урочисто відкрили і освятили меморіальну дошку Герою «Небесної сотні» Устиму Голоднюку. У музеї школи офіційно відкрили куточок Героїв «Небесної сотні». Мати загиблого Устима передала туди його особисті речі.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook