Тернопілля і Чернівеччина розроблятимуть спільні туристичні маршрути

підписТернопільщина тепер може долучитися до розробки і реалізації транскордонних проектів між Україною, Румунією та Молдовою.

Це прописали в угоді про співробітництво у сфері туристично-рекреаційної галузі, яку підписали департамент екології та туризму Чернівецької ОДА та департамент розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської ОДА.

З боку нашої ОДА угоду підписав заступник директора департаменту – начальник управління розвитку туристичної інфраструктури Назар Яворський, з боку Чернівців — директор департаменту Ярослав Когутяк. Про це повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Тернопілля скористається досвідом Франківщини у розвитку туризму (Фото)

У документі йдеться про сприяння розвитку співробітництва у сфері туристично-курортної галузі між двома областями; взаємний обмін інформації щодо туристично-курортних ресурсів регіонів, контактів туристичних підприємств і закладів харчування; розвиток виставкової діяльності регіонів шляхом співробітництва в організації та участі у виставкових заходах туристично-курортної сфери тощо.

Читайте також. «Туристично-інформаційний центр Тернополя» тепер має 103 тис. грн у статутному фонді і може торгувати

Завдяки підписаній угоді Тернопільщина має можливість долучитись до розробки і реалізації транскордонних проектів, насамперед, між Україною, Румунією та Молдовою. Також в угоді передбачили взаємне фінансування спільних програм, що збільшить потужність заходів і можливості залучення більшої кількості учасників із подальшою популяризацією в ЗМІ декількох областей.

- Тернопільщина зацікавлена у промоції своїх туристично-рекреаційних можливостей на Чернівеччині. Ні для кого не є секрет, що туристи найбільше відвідують туристичні дестинації тих регіонів, які є сусідніми і включені у спільні маршрути, — зазначив Назар Яворський. — Сьогодні ми додатково обмінялися з нашими колегами з Чернівецької ОДА цікавими пропозиціями, а також виробили спільні підходи до проведення заходів щодо відновлення традиційних і відкриття нових туристських  маршрутів, розширення різних видів туризму. Ця угода є передумовою і підставою для подальшої співпраці між нашими областями.

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook