Тернопілля: голоси досі не порахували тільки на окрузі №165 (Відео, Графіка)

ЦВКБільше 95% протоколів з усієї України опрацювали у Центральній виборчій комісії станом на 20 годину 28 жовтня.

Лідирує за попередніми результатами, як і раніше, “Народний фронт”. Із відривом у кілька десятих на другому місці – “Блок Петра Порошенка”. Далі йдуть Об’єднання “Самопоміч”, “Опозиційний блок”, Радикальна партія Олега Ляшка і “Батьківщина”. Три десятих відсотка поки що не вистачає Всеукраїнському об’єднанню “Свобода” до подолання 5%-го бар’єру.

Із Тернопільщини станом на 17 годину ЦВК опрацювала майже 100% протоколів. Докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Три із п’яти округів Тернопілля “беруть” представники “Блоку Петра Порошенка”

Тернопільщина найбільше голосів серед політичних партій віддала “Народному фронту” – 36%. На другому місці “Блок Петра Порошенка” зі значним відривом. Набрала партія 20% голосів. На третьому місці “Самопоміч” – 11%, далі “Свобода” – 8% і по 6% Радикальна партія Олега Ляшка і “Батьківщина”.

Ці цифри, якщо й зміняться, то несуттєво, бо 100% голосів порахували вже на чотирьох округах. Затримка тільки за №165. Там досі опрацювали 93,83% протоколів (на 20 год. – прим.)

Читайте також. Тернополян у новому парламенті буде негусто?

У самому обласному центрі тернополяни теж надали більшість голосів “Народному фронту” – 34%. На другому місці “Самопоміч” – 19% і на третьому “Блок Петра Порошенка” – 17,5%. Далі йдуть Всеукраїнське об’єднання “Свобода” і “Громадянська позиція”.

За попередніми результатами ЦВК, уже визначилися лідери на округах. На 163 окрузі з центром у Тернополі перемагає Тарас Пастух (самовисуванець), який отримав 35% голосів виборців. У 164 окрузі із центром у Збаражі найбільше голосів отримав Михайло Головко (Всеукраїнське об’єднання “Свобода”) – майже 36%. На 165 окрузі з центром у Зборові лідирує Тарас Юрик (“Блок Петра Порошенка”), який отримав майже 45% голосів виборців. Із результатом 41% вирвався вперед Микола Люшняк (“Блок Петра Порошенка”) у 166-му окрузі з центром у Теребовлі. Натомість на 167 окрузі, ймовірно, переможе Олег Барна (“Блок Петра Порошенка”). Він отримав 28,5% голосів виборців.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook