Тернопілля: депутати не все ухвалюють охоче – тяганина із гуртожитком музучилища (Відео)

Любомир Крупа

Любомир Крупа

Нові об’єкти до природо-заповідного фонду Тернопільщини депутатам Тернопільської облради було набагато приємніше включати, аніж повертатися до питання гуртожитків музичного училища ім. С.Крушельницької.

Нагадаємо, перше засідання відбулося 11 листопада. У порядку денному спершу було більше 40 питань. Коли додали кілька пунктів, то перейшли за півсотні. Розглянути усі питання на одному засіданні депутати не встигли. Продовжити планують 20 листопада.

Читайте також. Тернопіль: немудре ставлення до майна громади призвело до того, що студенти не мають гуртожитку (Відео)

Трьома новими об’єктами планують доповнити природо-заповідний фонд Тернопільщини. Відтак, до його загальної площі додадуть понад  100 га. Це території у Бережанському та Кременецькому районах, а саме — Бережанський заказник загально-державного значення «Жолоби», Кременецький ботанічний заказник «Куриниха», Кременецька ботанічна пам’ятка природи «Джерельна». На цих територіях, як кажуть, є велика кількість червонокнижних рослин.

Звісно, таке питання отримало підтримку завиграшки. Натомість Інформацію про виконання протокольного доручення облради від 18 вересня 2014 р. «Про надання пропозицій щодо вирішення питання поселення студентів установи Тернопільської обласної ради «Тернопільське обласне державне музичне училище ім. С.Крушельницької» обранці краян слухали неуважно. Доповідав директор департаменту освіти та науки ТОДА Любомир Крупа.

У залі були присутні батьки студентів, які не мають де проживати від початку навчального року. Зрозумілим було одне – ситуацію із гуртожитком «запустили» давно і з «легкої руки» не однієї людини, не одного керівника, в тому числі – апарату обласної ради. Виправити її нині руба – не вдасться, адже у колишньому гуртожитку на вул. Лепкого мешканці вже у кімнатах ремонти зробили, приватизувати все хочуть. Вони — теж люди…

Читайте також. Тернопіль: найвідоміший довгобуд хочуть перетворити на «поліфункціональний заклад» (Відео)

Депутатам нічого не залишалося, як погодитися на передачу приміщень гуртожитку Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти на вул. Громницького, 1 у Тернополі на умовах договору позички установі Тернопільської обласної ради «Тернопільське обласне державне музичне училище ім. С.Крушельницької».

Принаймні студенти тепер мають куди поселитися. Ось тільки те приміщення – фактично готель. Там немає нормальних умов для проживання (кухні, душові тощо). Тож ми ще точно почуємо про наступні проблеми, що виникли через безгосподарне ставлення до майна громади Тернопілля.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook