Тернопілля: бюлетені на ОВК охороняють працівники міліції з автоматами

byuletenДо позачергових виборів правоохоронці Тернопільщини готові, наголошують у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в області.

Підготовка до виборів у нашому краї пройшла спокійно. За словами начальника обласного управління міліції Василя Облещука, правоохоронці області зареєстрували лише вісім повідомлень про порушення виборчого процесу.

Читайте також. “Вибори-2014″: можна потрапити за ґрати на три-сім років – усе залежить від злочину

Про це головний міліціонер краю заявив під час інструктажу для особового складу обласного управління внутрішніх справ, які забезпечуватимуть громадський порядок на виборчих дільницях Тернопільщини.

- Уже два повідомлення внесли в ЄРДР, – каже Василь Облещук. – Уже винесли постанову про закриття кримінального провадження. Шість належать до «іншої інформації». Немає зареєстрованих протистоянь, немає провокацій, немає того, що було в попередні роки.

Читайте також. Молодь Тернополя просить виборців прочитати програми кандидатів і партій (Відео)

Зустрівся з правоохоронцями краю і координатор громадської мережі «ОПОРА» в Тернопільській області Рустам Ергешов.

- У нашій області буде працювати 69 короткотермінових спостерігачів. Уже є 5 довготермінових спостерігачів від нашої громадської мережі, а також у нас буде 30 вільних громадських активістів, які працюватимуть на волонтерських засадах і будуть мобільно їздити по всій області, реагуючи на різні правопорушення, – розповів координатор громадської мережі «ОПОРА».

Читайте також. Тернопілля: номери телефонів робочих груп оперативних штабів (Відео)

Керівництво обласної міліції розпочало моніторинг готовності правоохоронців до роботи на виборчих дільницях в області. За словами Руслана Балика, заступника начальника УМВС України в Тернопільській області, міліціонери перейшли на посилений режим несення служби, оскільки саме за тиждень до виборів розпочали завозити на окружні виборчі комісії всю документацію.

- У Теребовлянську виборчу комісію завезли вже бюлетені, і ми, відповідно, здійснюємо посилену охорону виборчої документації. Наразі несуть службу два працівники міліції з автоматичною зброєю — для того, щоб унеможливити будь-який напад чи інші надзвичайні ситуації, пов’язані з виборчим процесом. Як показує перевірка, працівники несуть службу нормально, зауважень до їх роботи немає, – підкреслив Руслан Балик.

Подякувала правоохоронцям за співпрацю і голова окружної комісії №166 Венерія Решетинська. Жінка каже, що співпрацею з силовиками задоволена. Допомагали вони і під час президентських виборів.

Читайте також. “Вибори-2014″: 11 партій, які сплять і бачать, щоб тернополяни їх підтримали

- На кожну дільницю виділений міліціонер, заходить виборча комісія разом з міліціонером, забирають бюлетені і зразу їдуть на дільницю. Правоохоронці з нами до останнього, супроводжують при транспортуванні. Я навчена гірким досвідом, як працювала головою дільничної комісії я бачила, як люди приїжджають здавати бюлетені. Якби не міліція, то важко мені було б, як голові. Вони стежать і за чергою, і за порядком.

Навіть попри те, що сьогодні більше 150 працівників міліції знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції, ситуація у міліціонерів Тернопільщини під контролем. Вони до останнього працюватимуть на дільницях, щоб унеможливити будь-які провокації та протиправні дії з боку радикально налаштованих осіб.

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook