Тернопілля: бюджетні слухання відклали, прес-конференцію голови призначили

P1010070-nНове звернення до громади Тернопілля зробив голова обласної ради Василь Хомінець. До того ж, закликав усіх вірян до спільної молитви за Україну.

Окрім того, з його ініціативи сьогодні відмінили громадські слухання х приводу обговорення бюджету-2014.

- Звертаюся до усіх  – Української греко-католицької церкви, Української православної церкви Київського патріархату, Української автокефальної церкви, інші релігійні громади  скласти спільну щиру молитву за мир та спокій у нашій державі.

Читайте також. Тернопіль: співчуття рідним і близьким Олександра Капіноса (текст інтерв’ю 2012 р.)

Подаємо повний текст, оприлюднений сайті обласної ради:

«Держава опинилась над прірвою. Майдан Незалежності у Києві – серце країни – охоплений вогнем, десятки, а то й сотні убитих, тисячі поранених, захоплені адмінбудівлі в регіонах, колапс фінансової системи держави. У Тернополі горіли приміщення управління МВС, прокуратури та суду. На жаль, це реалії нашого сьогодення. Ми переконані, що нинішній режим, забруднивши руки кров’ю своїх громадян, остаточно дискредитував себе, втратив будь-яку легітимність і має відповісти за вчинені злочини.

Таким чином ради від обласної, районних до рад базового рівня є єдиними легітимними органами влади на місцях. Саме депутатам громади делегували управлінські повноваження, саме народні обранці представляють інтереси своїх громад, є їх  як виразником, так і захисником. У сьогоднішні буремні дні ради відповідальні перед своїми громадами за нормальне життя та громадський порядок. Тому обласна рада має забезпечити життєдіяльність краю. І це – наш обов’язок, який ми зобов’язані виконати.

Переконаний, нам допоможе Бог вистояти й перемогти, бо на нашому боці – правда! Слава Україні! Героям слава!

Читайте також. Письменниця Наталка Михно передбачила погроми у Тернополі два тижні тому (Відео)

У зв’язку із останніми подіями бюджетні слухання перенесли (вони були заплановані на 20 лютого). Про дату проведення усіх повідомлять додатково. Окрім того, сьогодні, 19 лютого, о 19 год. у кабінеті №634 відбудеться прес-конференція голови облради Василя Хомінця. Йтиметься про останні події та шляхи забезпечення життєдіяльності краю.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook