Тернопіль зустріне 30 дітей з Донецької та Луганської областей

нарадаНа Тернопільщину прибудуть 30 дітей із зони АТО, повідомив сайт ОДА.

Питання облаштування дітей, що прибудуть на Тернопільщину із Донецької та Луганської областей, обговорили під час робочої наради з керівниками структурних підрозділів, що відбулася сьогодні, 2 березня, під керівництвом виконувача обов’язків заступника голови Тернопільської ОДА Івана Бабійчука.

Читайте також. Тернопільська область прийняла ще п’ятьох переселенців з Луганщини (Фото)

- Цього тижня в область мають приїхати 30 дітей з Донецької та Луганської областей, — розповів директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський. – Їх ми поселимо в Петриківський дитячий будинок-інтернат.

Потрібно зробити все, щоб маленькі гості почувалися в нашій області комфортно, наголосив Іван Бабійчук.

- Ці діти приїжджають до нас з території бойових дій або наближеної до неї. Їм уже психологічно важко, тому маємо забезпечити якомога тепліший прийом і зробити максимально все, щоб вони почували себе тут, як вдома, — підкреслив він.

Читайте також. Бус, який купила громада Великого Ходачкова, допомагає бійцям на 29-31 блокпостах (Відео)

Також під час наради обговорили орієнтовні заходи з відзначення річниці Дня народження Тараса Шевченка, питання фінансування проектів молодіжних громадських організацій у 2015 р., нагородження кращих спортсменів області, що відбудеться 6 березня у Тернополі, та інформаційну політику ОДА.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook