Тернопіль: з початку нового року – 99 млн грн до зведеного бюджету

P1310003-nУ перший місяць нового бюджетного року платники Тернополя та Тернопільського району поповнили бюджети всіх рівнів на суму понад 99 млн грн.

Крім того, також майже 95 млн грн надійшло від сплати Єдиного соціального внеску, повідомили у Відділі комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ ГУ ДФС в області.

Читайте також. Тернопілля: фахівці органів ГУ ДФС в області вже надали понад 5 тисяч адмінпослуг

- Зокрема, до загального фонду держбюджету сплатили майже 55 млн грн податків і зборів. Тим часом, місцеві бюджети отримали 44,3 млн грн, — повідомив в. о. начальника Тернопільської ОДПІ Головного управління ДФС у Тернопільській області Сергій Бабій.

Він додав, що поряд із проблемним наповненням державного бюджету, місцеві бюджети у січні отримали більше від запланованого: податку на доходи фізосіб — на 10,4 млн грн, плати за землю — на 827,8 тис. грн, єдиного податку — від юридичних і фізичних осіб-підприємців — на 1,1 млн грн.

- І хоча будувати оптимістичні плани принаймні на І півріччя рано, втім, у світлі нових змін до Податкового кодексу, підстави для прогнозу щодо ритмічних надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів – очевидні, — зазначив фахівець.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook