Тернопіль: усе про психологів, які допомагають воякам АТО, — на одному сайті

Ігор Лубківський

Ігор Лубківський

Окремий сайт з даними психологів-волонтерів Тернополя, які готові допомагати бійцям АТО вирішувати їхні проблеми, вже діє.

- Нарешті дійшли руки створити сайт із переліком психологів-волонтерів Тернополя, які працюють з воїнами АТО, членами їхніх сімей і переселенцями, — повідомив Координатор групових проектів, ведучий Балінт-груп, психолог, член Української спілки психотерапевтів Ігор Лубківський на власній сторінці у «Фейсбук».

Читайте також. Місцеві у Лисичанську довіряють бійцям батальйону «Тернопіль» (Фото, Відео)

Інформація там — максимально повна: контакти фахівців, їхня спеціалізація, місце прийому тощо.

До речі, у середу, 4 березня о 18 год. у «Карітасі» (вул. Замонастирська, 1) збирають психотерапевтичну групу для воїнів АТО.

- Якщо хтось має кандидатів, охочих долучитися до групи, напевно, краще тернопільських, бо це буде ввечері, поінформуйте! Група буде — в аналітичному ключі, тож можна спокійно сидіти і нічого не робити. Але все-одно гарантую, що в результаті після групи вони вийдуть в кращому настрої, як прийдуть, бо насправді група буде більш ресурсна, ніж аналітична, без надто сильного заглиблення в серйозні переживання, — каже психотерапевт.

Надалі фахівці планують запустити ще такі ж групи для членів сімей воїнів АТО і Балінт-групи для волонтерів.

Довідково. Шукайте потрібний вам сайт — тут. Воїнам, які хочуть прийти на заняття, бажано попередньо передзвонити і повідомити про свою участь за телефоном 067-88-054-64 (Ігор). Але можна приходити і так.

Софія Левицька 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook