Тернопіль – серед міст, які найбільше допомагають бійцям АТО (Відео)

складТернополяни – одні з найактивніших у допомозі бійцям, які воюють на сході. Потік людей, які приносять необхідні речі на склад, що на вулиці Збаразькій, 16, не припиняється.

Про це розповідають волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО. Докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Тернопільські волонтери просять приносити для бійців сало, спеції та часник (Відео)

– Хлопці, які віддзвонюють зі сходу, кажуть, що тернополяни, маріупольці та кияни — найбільш активні люди, які допомагають. Тобто інші міста також допомагають, але згадані — найбільше. Тернополяни дуже активно долучаються, щодня, навіть перед святами, у нас завжди був потік людей, – розповідає волонтер Любов Вовк.

Логістичний центр допомоги нашій армії діє щодня за адресою Збаразька, 16 у Тернополі. Там постійно інформують про потреби фронту. Тернополяни волонтерам із Логістичного центру довіряють.

– Приємно, що люди нам довіряють, багато людей приходить. Ті, які раніше казали, мовляв, ми самі купимо і принесемо, тепер кажуть, що краще ви самі купите, бо знаєте, що потрібно, – додає Тарас Герман, який очолює склад №1 Логістичного центру допомоги бійцям АТО.

Довідково. Бійцям на сході зараз потрібні: теплі речі військового призначення, маскувальні халати, або тканина для них, протизастудні ліки, фрукти, рибні, м’ясні консерви та сало.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook