Тернопіль радів, що його потенціал нарешті роздивилися у Києві

20141009-42Четвер, 9 жовтня.  День – звичайний, хоча погода потішила – трохи потепліло на вулиці, тож і в помешканнях не було надто зимно…

Добре, що справи рухаються. Приємно, що Тернопіль отримує перспективи. Так, угоду про співпрацю між Тернопільської обладміністрацією та Українським Національним комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) і  Меморандум про співпрацю між Тернопільською ОДА та Європейською Економічною Палатою Торгівлі, Комерції та Промисловості підписали під час презентації Тернопільської області. Відбулася ця зустріч у Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України в Києві.

- Презентація економічного та інвестиційного потенціалу  Тернопільської області у Києві, підписання взаємовигідних угод – це перший крок до розширення зовнішньоекономічного співробітництва і можливість знайти нових партнерів, — зазначив очільник Тернопільщини Олег Сиротюк. – Ми зацікавлені у співпраці з представниками не тільки європейських країн, а й інших континентів.

Голова обладміністрації наголосив, що влада області готова сприяти людям, які хочуть працювати і вкладати кошти у розвиток Тернопільщини.

- Якщо раніше була практика, коли чекали інвестора, то зараз ми розуміємо, що самі маємо працювати в цьому напрямку. Якщо ми будемо демонструвати свої можливості, обов’язково знайдуться інвестори, — констатував Олег Сиротюк.

Софія Левицька

Докладно читайте про найважливіші події, які сталися сьогодні:

Жалоба: Тернопілля втратило героїв у зоні АТО – Андрія Раву та Віктора Пунду (Фото)

Представники 100 диппредставництв і міжнародних організацій дізналися більше про Тернопілля (Фото)

Ремонтують дорогу у Тернополі – без вихідних, аби встигнути до 10 листопада (Відео)

У Тернополі загасили навмисний підпал, який начебто у міліції вчинили невідомі (Фото)

94-річний визволитель Тернополя відвідав у лікарні поранених міліціонерів (Фото, Відео)

Артилерійську бригаду таки повернуть до Тернополя (Відео)

Італієць привіз у Тернопіль 30 унікальних картин нашого земляка (Відео)

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook