Тернопіль: потрібна поміч круглим сиротам — донькам загиблого бійця АТО

склад-nТри дівчинки, які залишилися круглими сиротами, потребують негайної допомоги тернополян. Потрібні насамперед одяг і взуття, однак продукти також зайвими не будуть.

Дівчатка – доньки загиблого в АТО бійця, повідомив у «Фейсбук» керівник Складу №2 Логістичного центру допомоги бійцям АТО Тарас Білан (Taras Bilan).

Читайте також. Бійцям АТО психотерапевти у Тернополі допомагають методом групової терапії

- Українські американці, з якими ми тісно співпрацюємо, допомагаючи воїнам, повідомили, що у Великій Березовиці живе родина, яка потребує негайної допомоги, — каже Тарас Білан. – Тато дівчаток загинув у зоні АТО, а мама нещодавно померла. Тож сиріт виховує бабуся.

Волонтери все перевірили — факт підтвердився. Тому тепер вони збирають речі і харчі для родини. Дівчата — віком 14, 16 і 17 років. Зріст — 165-170 см. Розмір одягу – ХL. Розмір взуття — 39-40. Речі просять приносити на Склад №2.

Довідково. Склад №2 Логістичного центру допомоги бійцям АТО: Тернопіль, вул. Ак. Дністрянського, 10 (їхати у напрямку «Східного»). Тел. — 068-587-45-53. Передачі слід залишати з приміткою — для трьох доньок загиблого воїна.

Софія Левицька  

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook