Тернопіль: подарунки воякам до Дня святого Миколая – повний сюрприз (Відео)

МиколайУкраїнські воїни також мають отримати подарунки у День святого Миколая. Допомогти із цим просять тернополян волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО.

Склад №2 (вул. Академіка Дністрянського, 10) уже кілька місяців збирає теплі речі для бійців і біженців зі сходу та Криму.

Читайте також. Тернополяни хочуть зробити бійцям АТО подарунки до Дня святого Миколая (Відео)

Також там виготовляють буржуйки та спиртівки для відправки воякам у зону АТО. Тепер — ще й збирають подарунки для наших захисників до Дня святого Миколая. Про це нещодавно розповіли журналістам самі волонтери.

До речі, 600 пакуночків, які принесли тернополяни, вже поїхали в зону АТО. Ще 150 — готові до відправки, але цього – мало.

- Ми не розпаковуємо ті пакунки і не знаємо, що всередині, — розповів представник Об’єднання заради громади «Ядро» Тарас Білан. — Це має бути сюрпризом для бійців… Кожному із нам – скільки б років не було – приємно отримати якусь дрібничку у подарунок, тож давайте, аби бійці також знайшли 19 грудня у себе щось під рлдушкою…

Читайте також. Тернопільських школярів просять виготовити прості спиртівки для вояків (Відео)

Волонтери закликають усіх тернополян готувати святкові пакунки для вояків. Подарунок не має бути великим. У презенті може бути щось із предметів гігієни, шоколадка, теплі рукавиці чи навіть шкарпетки. Головне — щоб там не було чогось такого, що швидко псується. Бажано також покласти до пакунка щире постання бійцю, дитячий малюнок чи невеличку вітальну листівку. Воякам буде приємно, кажуть волонтери.

- Ми закликаємо всіх — збирайте подарунки для вояків на своїх підприємствах, — звернувся Тарас Білан. – Якщо не маєте можливості доправити пакунки на склад – телефонуйте. Ми під’їдемо і все заберемо.

Довідково. Контактний телефон складу — 068-587-45-54, номер кол-центру — 097-205-50-55.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook