Тернопіль почали «роздягати» — свята закінчилися (Відео, Фото)

P1200017-nУже другий день у центральній частині міста комунальники знімають і демонтовують усе, що прикрашало Тернопіль упродовж цьогорічних новорічно-різдвяних свят.

Читайте також. У Тернополі “йолка”, обмотана колючим дротом, – у центрі уваги городян (Фото, Відео)

Живих овечок із шопки, що на Театральному майдані, забрали ще вранці 20 січня. Фігур Матері Божої, Йосифа та трьох царів там також уже немає. Але «хатинку» ще до кінця не розібрали. Проте вже вранці 21 січня майданом їздили машини підприємства «Тернопільміськсвітло». Майстри почали демонтовувати ілюмінацію – з будівлі драмтеатру та дерев, що поруч у сквері. Нашому кореспонденту вони повідомили, що через морозну погоду робота трохи затягується, але місто дуже скоро стане таким, яким було до зимових свят.

Читайте також. У Харкові ялинка – найвища, а у Тернополі – найживіша (Фото, Відео)

Зміни є і на майдані Волі. Так, з новорічної ялинки та дерев, що ростуть по сусідству, вже зняли майже всі іграшки. Не дотягнулися вишкою лише до верхівки дерева. Зняти майстрам залишилося також усю ілюмінацію, які облаштовували навколо майдану напередодні свят. Наразі на майдані залишаються дерев’яні кіоски, в яким торгували новорічною атрибутикою. Хоча намети, де раніше влаштовували різні розваги та ігри, власники вже почали забирати. Немає вже і зірок та шопок, які встановили біля ялинки під час офіційного запалювання вогнів.

Читайте також. Допоки стоїть Євромайдан, Новорічної ялинки не буде. Почали прикрашати живу (Фото)

Нагадаємо, на центральній площі Тернополя, де відбуваються основні події Євромайдану, новорічну ялинку цього року не встановлювали. Комунальники почали прикрашати живу ялинку, яка росте біля пам’ятника Данилу Галицькому на майдані Волі, що в центрі Тернополя, ще 13 грудня минулого року.

До речі, ви можете переглянути фото і відео, де видно, яким був святковий Тернопіль, а яким місто є вже тепер.

 

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook