Тернопіль: одну з вулиць після капремонту відкрили, іншу закрили

ремонт дороги кладут ьасхальт великийВулиця Микулинецька у Тернополі 22 квтня повністю відкрита для проїду автотранспорту.

Як повідомляє Тернопільська міська рада, капітальний ремонт там завершений.

Зі слів начальника відділу технагляду Олега Вітика, капітальний ремонт цієї ділянки було розпочато минулого року. Тоді підрядники провели фрезерування старого покриття, регенерацію основи та влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття.

У квітні 2018 року працівники підрядної організації ТОВ «Техно-Буд-Центр» на вул. Микулинецькій здійснили роботи з влаштування верхнього шару дорожнього одягу з щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА), який уперше використовується в межах Тернополя. Підвищений вміст щебеню, бітумних емульсій та використання спеціальних добавок роблять ЩМА більш стійким до руйнування та деформації під впливом великих транспортних потоків та кліматичних умов», — йдеться в повідомленні.

Натомість через капітальний ремонт  на місяць обмежили рух автотраспорту частиною об’їзної Тернополя.

«З 19 квітня по 21 травня рух автотранспорту у Тернополі на вулиці Гайовій (ділянка від вул. Подільської до залізничного кам’яного мосту) буде частково перекрито для проведення робіт з ремонту дорожнього одягу. Це рішення прийняте виконавчим комітет міської ради з метою запобігання виникнення аварійних ситуацій, спричинених незадовільним станом дорожнього покриття на вул. Гайовій», — йдеться в повідомленні.

У міськраді також нагадують, що у зв’язку з ремонтом доріг рух автотранспорту наразі частково перекрито на вул. Шашкевича (ділянка від вул. Руської до вул. Танцорова) та на вул. Миру (ділянка однієї смуги від вул. Карпенка в напрямку до Храму Перенесення Мощей Святого Миколая).

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook