Тернопіль і Луганськ, Сімферополь і Чернігів — це одна країна, — мер Сергій Надал (Відео)

Надал-n- Закликаю всіх політиків і громадських діячів, усіх громадян бути єдиною нацією, — таку заяву зробив міський голова Тернополя Сергій Надал 2 березня.

Читайте також. Розігрується сценарій розчленування України, – депутати Тернопільської облради

Він також попросив усіх не вчиняти самостійних, неузгоджених дій, а діяти відповідно до наказів Верховного головнокомандуючого України.

Подаємо повний текст звернення, оприлюдненого на сайт міської ради:

Тернополяни, українці, друзі!

Закликаю всіх політиків і громадських діячів, всіх громадян, розділених різними поглядами і переконаннями, зараз відкинути розділення і об’єднатись. Згорнути партійні прапори і гасла. Відкинути політичну боротьбу і особисті амбіції чи з’ясування стосунків. Бути єдиною нацією під єдиним синьо-жовтим знаменом.

Читайте також. Тернопіль: до об’єднання заради України закликають і чиновники ОДА

Закликаю усіх тернополян припинити розмови і дії, які поглиблюють мовне, релігійне, культурне, політичне розділення України. Наша країна багатомовна, багатонаціональна, багатоконфесійна. Наша країна з давен відзначалась тим, що тут вільно і гідно жили і розвивались представники різних культур.

Потім проведемо дискусії і круглі столи. Але сьогодні це не на часі. Не на часі критикувати уряд чи рішення нової влади.

Читайте також. Власників закладів торгівлі й аптек на Тернопіллі просять утриматися від підняття цін

Тернопіль і Луганськ, Сімферополь і Чернігів — це одна країна. З різними мовами але одним серцем.

Закликаю усіх діяти винятково у відповідності з наказами Верховного головнокомандуючого України, указами Президента та не вчиняти самостійних, неузгоджених дій.

З нами Бог! Слава Україні!»

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook