Тернопіль допоможе відновити артилерійську військову частину (Фото)

P5220026-n44-та окрема артилерійська бригада відтепер дислокується у Тернополі, на місці колишньої 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади.

Військовослужбовці вже ремонтують техніку та майно, повідомляє сайт міської ради.

Читайте також. Артилерійську бригаду таки повернуть до Тернополя (Відео)

В. о. командира бригади Олег Лісовий розповідає, що рішення про створення військової частини Міністерство оборони України прийняло ще на початку вересня минулого року. Служити у ній будуть мобілізовані та військовослужбовці контрактної служби.

Від першого дня заснування Тернополя як міста-фортеці тут постійно розміщувалася військова частина, зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал. Це — доречно з точки зору військової логістики, бо наше географічне положення надає місту стратегічного значення для всього західного регіону. Однак у 2012 році, коли повністю руйнували обороноздатність країни, виникло питання про те, що частину потрібно розформувати.

Читайте також. У міського голови запитували про парковки, військову частину і тендери (Фото)

- Починаючи з листопада 2012 року, ми зверталися до влади всіх рівнів з вимогою повернути військову частину в Тернопіль, – каже Сергій Надал. – Лише після повалення режиму Януковича нас почули, і сьогодні артилерійська бригада повертається у Тернопіль. Одинадцята окрема артилерійська бригада була однією з найкращих в Україні, тож відновлення такої військової частини є дуже важливим кроком в обороноздатності країни. Місто готове долучитися до облаштування частини, адже міська рада прийняла програму підтримки обороноздатності Тернопільського гарнізону, що передбачає фінансування стратегічно-важливих об’єктів.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook