Тернопіль: чим отруїлися діти – ще невідомо, але покарати винних обіцяють 23 січня

дітиРозпорядження про проведення службової перевірки за фактами отруєння дітей в дошкільних навчальних закладах №16 та №38 підписав міський голова Тернополя Сергій Надал.

Комісія у складі фахівців управління освіти і науки, охорони здоров’я та медичного забезпечення, управління торгівлі зобов’язана вивчити обставини, що призвели до отруєння дітей, в тому числі якість продуктів і води, технологію приготування їжі, дотримання вимог санітарного законодавства, неналежне виконання посадових обов’язків.

Читайте також. Тернопіль: слідчі розбираються, чому отруїлися діти, а прокуратура за всім стежить

До роботи в комісії залучать представники міської СЕС та інших контролюючих органів. До 23 січня комісія надасть міському голові пропозиції щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

- Наразі комісія оперативно вивчає ситуацію, щоб з’ясувати причини отруєння дітей, — розповідає Сергій Надал. – Усіх винних у цій ситуації — чи то працівників навчальних закладів, чи то виробників продуктів харчування, залежно від остаточних висновків, притягнуть до суворої відповідальності.

Довідково. 10 хворих дітей — вихованці садочка №38. У садочку №16 таких – двоє. Чим отруїлися дітки, фахівці поки що не знають. У санітарних службах області та міста кажуть, що перші результати лабораторного дослідження будуть 21 січня.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook