Теплі речі для бійців АТО тернополян просять нести на вул. Дністрянського (Фото)

10706378_698341936901516_631688288_nДругий склад Логістичного центру допомоги бійцям АТО відкрили у Тернополі, на вул. Академіка Дністрянського, 10, сьогодні, 15 вересня.

Склад розташований у приватному секторі поруч зі «Східним», навпроти етно-майстерні «Коза-дереза». Там збиратимуть і готуватимуть до відправки теплі речі для бійців.

Читайте також. Теплі речі для бійців АТО починають збирати у Тернополі (Фото)

- У цьому будинку ніхто не жив, тому він був у жахливому стані, але ми з дівчатами зібралися, закотили рукави і довели все до пуття,  — розповідає волонтерка пані Світлана.

В одній кімнаті облаштували стелажі, у передпокої  – зробили кімнату для прийому та обліку речей, на кухні встановили пральну машинку. На подвір’ї є достатньо місця, аби речі можна було сушити.

Читайте також. Тернопілля: волонтери просять приносити для вояків теплі речі та протизастудні ліки (Відео)

- Так сталося, що держава не в змозі забезпечити усіх призваних теплими речами. Йде зима, хлопці з батальйону територіальної оборони вже просять теплу білизну, зимові куртки, каремати, — каже заступник військового комісара обласного військового комісаріату Андрій Миськів.

Оскільки Логістичний склад на вулиці Збаразькій, 16 (гуртовня «Галант») не вміщає усіх речей, які жертовні тернополяни приносять на потреби бійців АТО, представник Об’єднання заради громади «Ядро» Тарас Білан ініціював створення своєрідного філіалу складу.

Читайте також. Машини для бійців АТО під Тернополем активісти ремонтують безкоштовно (Відео)

- Наші громадські організації, навчені Майданом думати на два кроки вперед – збирати речі тепер, а не тоді, коли вже буде холодно. Маємо досвід, коли перебираєш взимку речі в холодних приміщеннях і замерзають руки. Тут буде взимку тепло – речі можна і випрати, і підшити, — ділиться Тарас Білан.

До створення філіалу Логістичного центру допомоги бійцям АТО долучилися всі організації ОЗГ «Ядро». На добру справу активістів поблагословив священик Церкви Матері Божої Неустанної Помочі (УГКЦ) отець Іван.

Довідково. Адреса: вул. Академіка С.Дністрянського, 10. Телефон – 068-587-45-53. На склад для збору, сортування та обробки теплих речей потрібні волонтери.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook