Тепер вартість ваучера з «біржі» для 45-річних — до 12 тис 180 грн

роботаПитання підвищення конкурентоспроможності на ринку праці актуальне для багатьох. Адже знання, уміння й навички застарівають протягом життя.

Читайте також. Роботу здатен знайти лише той, хто конкретно визначив мету, – думка фахівця

Особливо це стосується людей, яким більше 45 років, наголошують у службі зайнятості Тернопілля. Таким людям важче, втративши роботу, знову працевлаштуватися, або зважитися на освоєння нової професії. І тут на допомогу приходить служба зайнятості.

- Така допомога – безкоштовна, відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», — кажуть на «біржі». — Її видають тим, кому за 45 і хто має страховий стаж не менше 15 років. Йдеться про ваучери на навчання. Із 1 січня 2014 року вартість такого ваучера — до 12 тис 180 грн.

Читайте також. Тернопілля: учнів навчали уникати типових помилок при виборі фаху

Починаючи з минулорічного червня до сьогоднішнього дня Тернопільський міськрайонний центр зайнятості уже видав особам, яким більше 45 років, 44 ваучери на навчання. Здебільшого тернополяни обирають собі діяльність, пов’язану з інформаційними комп’ютерними технологіями. Популярні й робітничі професії — водій автонавантажувача, електрогазозварник.

Довідково. Серед вишів, які обирає категорія 45+, чільне місце займає Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя, а серед професійно-технічних закладів — Тернопільський обласний комунальний навчально-курсовий центр.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook