Телеканали, які агітували не оформляти субсидії будуть притягнені до відповідальності — Яценюк

1397737614-6223-yatsenyukПрем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив передати в Національний рада по телебаченню матеріали по телеканалам, які агітували не оформляти субсидії. Про це він заявив під час засідання Кабінету міністрів. Передає «112 Україна«.

«Я вас прошу можна підняти матеріали, разом з головою Харківської ОДА, які були розміщені на відповідних місцевих каналах, і у відповідності з законом про телебачення і радіомовлення звернутися до національної комісії відповідального за регулювання телебачення та радіомовлення з проханням розібрати діяльність відповідних каналів на предмет порушення законодавства України. Я вас повністю підтримую, треба притягнути до відповідальності, Нацрада має отримати матеріали і вжити відповідних заходів згідно закону», — додав він.

Зазначимо, під час доповіді голова Харківської ОДА Ігор Райнин підтвердив, що ряд телеканалів області, які належать приватним структурам, агітували населення не оформляти субсидії, що призвело до рекордно низьких показників по районах регіону в питаннях оформлення субсидій.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook