Загибель Дмитра Тимчука: фахівці вважають неможливим випадковий смертельний постріл при чищенні зброї (Відео)

Дмитро Тимчук

Дмитро Тимчук

Випадково застрелити себе в голову при чищення пістолета народний депутат Дмитро Тимчук не міг.

Про це заявляють експерти зі зброї у сюжеті Факти тижня ICTV.

Влад Антонов — власник токого ж пістолета, який був у Дмитра Тимчука, стверджує, що пістолет сконструйований таким чином, що навіть якщо залишити патрон у патроннику, то при чищенні зброї патрон випаде сам і ніяк не зможе вилетіти з дула. Експерт зі зброї продемострував це на практиці, розбираючи пістолет перед відеокамерою.

Читайте також: Годину тому знайшли мертвим народного депутата України — відома причина загибелі

Випадковий постріл при чищенні пістолета був першою версією слідства, коли координатора «Інформаційного спротиву» Дмитра Тимчука 19 червня знайшли вдома зі смертельним кульовим пораненням голови.

Читайте також: У квартирі під час пострілу був не сам: глава Нацполіції України повідомив перші подробиці про смерть нардепа Тимчука (Відео)

До кінця минулого тижня столична прокуратура заявила про нову основну версію слідства — самогубство. У прокуратурі кажуть, що саме цю версію пітверджує розташування вхідного і вихідного отворів та траєкторія кулі.

Остаточно цю версію мають підтвердити чи спростувати результати експертиз, що триватимуть ще кілька тижнів.

Читайте також: У розслідуванні загибелі нардепа Тимчука з’явилась нова обставина (Відео)

Колеги ж Дмитра Тимчука, які добре знали його не один рік і були на похороні нардепа, не вірять у самогубство Дмитра Тимчука. Вони вказують на те, що прощальної записки Тимчук не залишив, а загалом військовий офіцер і журналіст був не тією людиною, яка боялась труднощів і через це могла накласти на себе руки.

Тому колеги Тимчука не виключають, що його вбили.

Читайте також: Смертельний постріл Тимчука: правоохоронці з’ясували несподівані обставини і змінили основну версію загибелі нардепа (Відео)

Все, що наразі відомо про загибель координатора «Інформаційного спротиву» народного депутата Дмитра Тимчука — у сюжеті Факти тижня ICTV на відео — 2 хв 36 сек.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook