Таки просив Путіна ввести війська РФ: опублікований скандальний лист Януковича (Документ)

ф0Віктор Янукович у статусі Президента України просив Володимира Путіна ввести російські війська в Україну.

Про це свідчать документи, зачитані в Оболонському райсуді Києва і залучені до судового процесу про державну зраду Віктора Януковича його адвокатами.

Ці документи — заяву Віктора Януковича і лист-звернення до Володимира Путіна — після оприлюднення їх захистом Януковича у суді опублікувало видання «Цензор. НЕТ».

Звернення до Путіна, в якому Янукович пише «звертаюся до президента РФ Володимира Путіна з проханням використати збройні сили Росії для відновлення законності, миру, правопорядку, стабільності і захисту населення України», датований 1 березня 2014 року.

Цю заяву Віктор Янукович додав до листа Путіну, якого написав уже після втечі в Росію з Ростова-на-Дону 1 серпня 2014 року.

Під обома документами стоїть підпис Віктора Януковича.

Читайте також: ООН надала Україні документ, у якому Янукович просить Росію ввести війська в Україну (Документ)

Про наявність звернення Януковича до Путіна з проханням ввести війська Росія вперше заявила в березні 2014 року в ООН, намагаючись виправдати ним свою військову агресію щодо України.

Читайте також: Листа Януковича з проханням ввести війська в Україну «не було» — Росія взялась брехати світу прямо в очі (Документ, Відео)

Потім Кремль кілька разів то заперечував існування листа, то знову стверджував, що такі документи були, допоки у 2016 році сам Янукович на прес-конференції не підтвердив, що писав Путіну про введення військ РФ в Україну.

Читайте також: Зверненню Януковича про введення військ РФ було надано статус офіційного документа Радбезу ООН — свідок у суді

На початку цього року ООН офіційно визнала лист Януковича до Путіна справжнім. Після цього лист був долучений до кримінального процесу щодо державної зради екс-президента України Віктора Януковича.

Читайте також: Янукович заявив, що просив Путіна ввести в Україну поліцейську місію, а не війська. Повна версія прес-конференції (Відео)

ф1ф2ф3ф4ф5

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook