«Тактика «закритих очей», — віце-спікера Ірину Геращенко обурила дія ОБСЄ на Донбасі

ОБСЄ-напис абстрактноПредставник ОБСЄ, відвідуючи в СІЗО, навіть не зайшов у камеру, де тримають російського «іхтамнєта» Агеєва.

Про це з обуренням повідомила на своїй сторінці у Фейсбук Ірина Геращенко, підкресливши, що отримані ОБСЄ дані від російського військового про те, як йог отримують в Україні і як він там опинився, мали б бути важливі для міжнародних організацій.

Вона заявили, що про таку «тактику «закритих очей» ОБСЄ повідомить керівництву ОБСЄ та іншим міжнародним інстанціям.

«Приклад, який мене особисто вразив і про який я не збираюся мовчати і вимагатиму від МЗС України донести цю інформацію головуючому в ОБСЄ міністру закордонних справ Австрії Себастьяну Курцу.
Минулого тижня координатор ОБСЄ Тоні Фріш в мінській гуманітарній групі відвідував Старобельське СІЗО, де утримуються заарештовані за важкі злочини, в т ч за сепаратизм. Там також утримується й російський потіряшка, кадровий військовий російськоі арміі Агєєв. Я десяток раз піднімала питання Агєєва на Мінській гуманітарній групі і вимагала від координатора відвідати цю людину, пересвідчитися в нормальних умовах іі утримання й поспілкуватися сам- на- сам, почути історію «заблудшего російського військового». Тим більше, що саме ОБСЄ, РФ і Україна є учасниками Мінських тристоронніх груп. Яке ж було моє здивування, коли координатор ОБСЄ Фріш відвідав СІЗО й…. навіть не запитав про Агєєва, не зайшов до нього. Свідома тактика «не бачити і не помічати» росіян на Донбасі, це — підігрування росіянам, що » їх там нет» і іх примусу до «прямого діалогу з республікамі». Це неприпустимо . Така позиція відверто шкодить процесу звільнення заручників . Це просто неприпустимо- не робити жодних намірів відвідати українських бранців в РФ і свідомо й демонстративно «не помічати» російських військових , затриманих на Донбасі», — написала Геращенко.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook