Такого грандіозного публічного скандалу за участі «перших осіб» на окупованому Донбасі ще не було (Відео)

ф3Так званий «глава ЛНР» публічно вигнав із дому так званого «міністра МВД ЛНР». Власниця будинку, який бойовики у неї раніше відібрали, а тепер повернули, заявила, що мало того, що «міністр» незаконно жив у її домі, то ще й її обікрав.

Стався цей скандал показово за присутності сепаратистських ЗМІ.

Таке публічне вигнання з будинку в окупованому Луганську і повернення нерухомості власниці стало продовженням скандалу, що розгорівся 21 жовтня на засіданні так званого «парламенту ЛНР».

Тоді «депутат» запитав «міністра» Ігоря Корнета, чому він уже три роки незаконно живе в чужому «віджатому» будинку, а власниця скаржиться постійно в «правоохоронні органи ЛНР», та безрезультатно.

Тоді Корнет відмовився щось пояснювати «депутатам» і, зрештою, пішов із засідання.

Читайте також: Плотницький боїться нового внутрішнього перевороту в «ЛНР»?

Тепер же сам «глава ЛНР» влаштував показове виселення. Цю ситуацію Ігор Плотницький вирішив використати для самореклами і пропаганди: мовляв, у «ЛНР» є «законність».

Власниця будинку, який виявився шикарним особняком, заявила, що весь її одяг із будинку зник, хоча на камеру дякувала за повернення елітної нерухомості.

Однак на цьому приниження для Ігоря Корнета не закінчилось: так звана «Генпрокуратура ЛНР» заявила, що з понятими проводить «огляд місця події», описуючи, де майно «міністра», а де власниці бкудинку. До вечора 9 листопада встигли описали тільки перший поверх будинку, а попереду був ще другий.

Очевидно, що якщо йдеться про «місце події», то далі щодо «міністра МВД ЛНР» і кримінальну справу порушать.

Читайте також: У верхівці «влади ЛНР» розгорівся грандіозний скандал (Відео)

Тертя з Ігорем Плотницьким у Ігоря Корнета тривають давно, та зараз сепаратисти у мережі припускають, що «міністра МВД» свої тепер і «на підвал» можуть кинути, і ліквідувати.

Загалом силовий блок самопроголошеної «ЛНР» у буквальному розумінні розвалюється — у жовтні подав у відставку так званий «генпрокурор ЛНР» Заур Ісмаїлов.

Скандали в самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» — справа не нова. Та такого грандіозного публічного скандалу за участі «перших осіб» на окупованому Донбасі зі звинуваченням «міністра МВД» у «віджимі» та показовим приниженням «високопосадовця» ще не було.

Сеператистський «державний» телеканал оприлюднив відео публічного приниження Плотніцьким Корнета.


 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook