«Так ви приймаєте, чи ні?!» — у бойовиків скандал через публікацію кадрів ультимативних переговорів з ОБСЄ (Відео)

ф2Окупаційна влада «ЛНР» заборонила журналістам оприлюднювати ці кадри, та заборонене відео все ж з’явилось у мережі.

Російські окупанти на Донбасі продовжують поводити себе зухвало навіть із представниками міжнародної місії ОБСЄ.

Підтвердженням цьому є кадри переговорів так званого глави «МЗС ЛНР» Владислава Дейнего з представником Міжнародної місії ОБСЄ щодо розведення сил на Донбасі.

Як чути на відео, так званий «міністр закордонних справ ЛНР» Владислав Дейнего в грубій ультимативній формі вимагає від представника ОБСЄ прийняти документи про начебто готовність бойовиків до відведення сил і засобів 10 червня біля  Станиці Луганської.

«Так ви приймаєте, чи ні?!» — в ультимативній формі запитує на відео Дейнего, погрожуючи, що окупаційна влада «ЛНР» заявить, що ОБСЄ відмовилась від розведення сил.

Після того, які попри заборону оприлюднювати відео ці кадри таки з’явились у мережі, Дейнего в істериці через сепаратиські ЗМІ терміново взявся пояснювати, що епізод на відео, — це, мовляв, «деяке тимчасове непорозуміння» і що начебто потім так звана «ЛНР» і представники місії ОБСЄ порозумілись.

Читайте також: Бойовики зривають вже нові Мінські домовленості — українська сторона назвала найшвидшу дату можливого розведення сил на Донбасі

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», українська сторона СЦКК сьогодні повідомила, що розведенян сил і засобів, яке бойовики зривають біля Станиці Луганської з вересня 2016 року, за умови повного припинення вогню бойовиками можливе там не раніше 16 червня, оскільки з 7 червня бойовики знову почали там обстріли позицій українських військ.

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook