«Ситуація жахлива»: мешканці окупованого Донбасу обурені діями бойовиків «ДНР» на блокпостах

добро пожаловать в адРосійські окупанти і їх ставленики продовжують знущатись із мешканців окупованого Донбасу і наживатись на них.

Так, на блокпостах до лінії розмежування на Донбасі бойовики «ДНР» навмисно створюють великі черги, щоб пропускати через них людей за хабар і так наживатись.

Про це з обуренням пишуть у мережі мешканці окупованого Донбасу.

Читайте також: 6 страшних смертей: у вогняній ДТП біля КПВВ загинули мешканці окупованого Донбасу. Імена і причини аварії відомі (Відео)

Як ідеться в повідомленні, на блокпосту бойовиків «Каргіл» черги гігантські і стоять з учорашнього дня. За хабар бойовики відправляють людей у так звану «пільгову чергу» і ця черга велетенська.

Читайте також: Хабарі подвоїли: бойовики «ДНР» знайшли новий спосіб збагатитись на людях, які перетинають лінію розмежування на Донбасі

«Ситуація жахлива», — пише один із користувачів, який в загальній черзі ночував на дорозі.

«Не буде блокпостів, з чого вони жити будуть?», — пише про бойовиків, які так наживаються на мешканцях окупованого Донбасу, інший дописувач.

Читайте також:Бойовики «ДНР» влаштовують черги на пунктах пропуску на Донбасі — стало відомо, скільки куштує купити чергу

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook