Святослав Вакарчук: «Відмовившись від балотування на найвищу посаду в державі, я не відмовляюся від власної відповідальності за долю країни» (Вдео)

ф1«Майбутнє не можна виграти в лотерею», — із такими словами до українців звернувся фронтмен групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, закликавши їх 31 березня прийти на виборчі дільниці і голосувати з почуттям відповідальності за свій вибір.

Відповідне офіційне звернення Святослав Вакарчук опублікував у мережі.

Співак пояснив, щопосада Глави держави — це насамперед відповідальність за долю майбутнього країни і це майбутнє «вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі».

«Відмовившись від балотування на найвищу посаду в державі, я не відмовляюся від власної відповідальності за долю країни. Я не збираюся стояти осторонь. Я не маю права мовчати», — заявиив Вакарчук, наголосивши, що «свобода ‒ не авантюра», а «зміни ‒ не випадковість».

Читайте також: Святослав Вакарчук: «Зараз потрібна третя революція — революція в головах» (Відео)

Тому, підкреслив Святослав Вакарчук, вибори Президента України — «це не прикол» і поставитись до свого вибору 31 березня українці мають свідомо.

«Тисячі наших співвітчизників, зокрема молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно обирати. Пам’ятаймо про це», — наголосив музикант.

«Настав час, коли ми з вами маємо виконати наш громадянський обов’язок: проголосувати на виборах Президента», — звернувся до українців Святослав Вакарчук.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook