Своїм головою Нацрада з питань телебачення обрала Юрія Артеменка

Юрій Артеменко. Фото - www.telekritika.ua

Юрій Артеменко. Фото — www.telekritika.ua

Нацiональна рада з питань телебачення i радiомовлення обрала своїм головою Юрiя Артеменка. Про це повідомляє офіційний сайт Нацради.

Крім того, першим заступником голови Нацради стала Ольга Герасим’юк, заступником — Григорiй Шверко, вiдповiдальним секретарем — Катерина Котенко.

Як відомо, 7 липня президент Петро Порошенко змінив трьох членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за своєю квотою.

Він звільнив Любов Бакаленко, Володимира Манжосова і Ларису Мудрак з посади членів Нацради.

Іншими указами глава держави призначив Владислава Севрюкова, Григорія Шверка і Юрія Артеменка членами Нацради з телебачення і радіомовлення.

4 липня Верховна Рада з другої спроби обрала чотирьох членів Національної ради з телебачення і радіомовлення за квотою парламенту.

Ними стали Катерина Котенко, Олександр Ілляшенко, Ольга Герасим’юк, Олег Черниш.

Згідно із законодавством, Нацрада складається з восьми членів, чотири з яких призначає Верховна Рада, чотири — президент.

Юрій Артеменко – колишній губернатор Запорізької області та представник Володимира Гусинського в Україні. Артеменко входив до керівних органів медіа Порошенка – зокрема, його радіостанцій та газети «Правда України».

Українська правда

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook