Свої уже катують: із підвалу «ДНР» громадянина РФ Манекіна намагаються витягти через Держдуму Росії (Документ)

"ДНР" пожирає тих, хто її свторював. Роман Манекін

«ДНР» пожирає тих, хто її свторював. Роман Манекін

Політтехнолога Кремля Романа Манекіна, який стояв біля витоків «ДНР», бойовики в окупованому Донецьку кинули «на підвал» і уже катують. Із листом з проханням витягти із застінок «ДНР» громадянина Росії сепаратисти звернулись до депутатата Держдуми РФ Жириновського.

Про те, що російський політолог і журналіст Роман Манекін з поламаною ногою сидить в у бойовиків «ДНР» на підвалі, повідомила у Фейсбук знайома Манекіна з Росії Дарья Мітіна.

Читайте також: Бойовики кинули «на підвал» громадянина РФ Романа Манекіна, який був «консультантом уряду ДНР»?

Роман Манекін, який вже кілька років живе в окупованому Донецьку, є громадянином Росії. Зник він 28 вересня зі своєї квартири після візиту «МГБ ДНР» разом із дружиною. Потім стало відомо, що бойовики кинули Манекіна «на підвал», а дружину відпустили.

Читайте також: І довго били: з’явилась перша інформація про зниклого політтехнолога «ДНР» Романа Манекіна

Як повідомляє Мітіна, до Манекіна нікого з відвідувачів не пускають і навіть одяг передати в СІЗО Донецька не дають. При цьому в Манекіна проблеми зі здоров’ям, зокрема, перелом ноги і не тільки.

За даними Мітіної, справу проти Манекіна веде так зване «управління боротьби з організованою злочинністю ДНР».

ф2

Російський найманець Вадим Погодін заявив у коментарях до повідомлення Мітіної, що з власного досвіду знає, що катують бойовики цього підрозділу по-звірячому і в СІЗО будуть тримати Манекіна доти, доки рани не заживуть і доки Манекін не підпише документи, що його начебто ніхто не катував.

ф3

Читайте також: З’явились дані, що «консультанта ДНР» громадянина РФ Манекіна бойовики таки кинули «на підвал» (Відео)

Тим часом у Росії сепаратисти, обурені тим, що в самопроголошеній «ДНР» бойовики кинули за грати громадянина Росії, який допомагав цю «ДНР» створювати, написали листа депутату Дреждуми РФ Володимиру Жириновському. Цього одіозного прихильника «руской вєсни», який не раз допомагав окупантам Донбасу, «герой РФ» і  російський найманець у війні на Донбасі Іоан Семенов просить звернутись в МЗС РФ, аби там вжили заходів із повернення в РФ  громадянина Росії Манекіна.

Фото листа, надісланого Жириновському, Семенов опублікував на своїй сторінці у Фейсбук.

Читайте також: У «ДНР» збираються судити громадянина РФ Романа Манекіна, який допомагав створювати «республіку»

Реакція Жириновського, як і офіційної Росії взагалі на ситуацію з громадянином РФ на окупованому Донбасі Романом Манекіним, — невідома.

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook