«Світлодарська дуга вже не дуга», — комбат батальйону «Донбас-Україна»

Новолуганське-наші йдуть по снігу спиноюСелище Новолуганське українські військові повернули під контроль української влади 23 грудня.

Відтоді ситуація в селищі, де три тисячі мешканців, чимало з яких вночі співрацюють з бойовиками, а то й воюють на їх стороні, змінилась. Змінилась і ситуація з контрабандою, що проходила через Новолуганське масово. Про це у мережі розповів командир 46-го спецбатальйону ЗСУ «Донбас — Україна» з позивним «Філін». Саме цей підрозділ брав під контроль селище чотири дні тому.

Читайте також: «Все зробили тихо», — комбат батальйону «Донбас» розповів, як українські бійці просунулись вперед на 3,5 км і визволили селище (Відео)

Комбату В’ячеславу Власенку, аби описати кардинальну зміну ситуації в Новолуганському з приходом українських військових, вистачило трьох коротких постів у Фейсбук:

«Світлодарська дуга. Вже не дуга. Підрівняли. Контрабаса теж немає. Закрутили», — констатував 26 грудня український військовий.

«Дивлячись на непривітні обличчя, які стоять на блокпосту Новолуганки, розумію, що в прикордонники, СБУшники і фіскали мене ніколи не візьмуть», — зазначив вранці 27 грудня комбат батальйону ЗСУ «Донбас-Україна».

«Новолуганське. ‘І навіщо нам ці мільйони контрабаса…» — розмірковують тепер місцеві бабусі і несуть нам абрикосове варення. Щиро», — уже ввечері 27 грудня написав «Філін».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook