Суверенітет, територіальна цілісність України є недоторканними, — кажуть у Тернополі

P1190030-n- Ми повинні пліч-опліч стати на обороні нашого суверенітету та територіальної цілісності, — наголосив голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець 2 березня.

Виступив він під час народного віча «Захистимо нашу державність», що відбулося у Тернополі.

Читайте також. Розігрується сценарій розчленування України, – депутати Тернопільської облради

- Найважча, найчорніша година за часи новітньої історії України прийшла до нашої домівки. Загроза війни дамоклевим мечем надвисла над українською землею. Підступний, лютий ворог облудною брехнею, військовим чоботом переступив  наш кордон. Російська Федерація, порушивши усі міжнародні норми та угоди, ввела війська на територію незалежної України, — каже голова облради. — Впевнений: суверенітет, територіальна цілісність  України є недоторканними.

Окрім того, мають діяти міжнародні гарантії безпеки, нагадує він. Про це повідомив сайт обласної ради.

Читайте також. Тернопіль: до об’єднання заради України закликають і чиновники ОДА

- Україна, підписуючи Будапештський Меморандум, відмовившись від ядерної зброї, мала впевненість у підтвердженні своєї територіальної цілісності і незалежності від країн, які підписали цей документ. Переконаний: нині, у час випробувань, ми згуртуємось та не дозволимо зайдам-окупантам вбивати, калічити наших людей, — нагадує він.

Василь Хомінець, звертаючись до учасників віча, закликав усіх жителів області зберігати спокій і громадський порядок,  не реагувати на провокативні заклики та звернувся неухильно та чітко виконувати рішення виконуючого обов’язки Президента України Олександра Турчинова та Ради національної безпеки і оборони України.

Довідково. Очільник області поінформував про рішення, яке було прийняте на сьогоднішній сесії облради, та запевнив краян, що в області буде забезпечене безперебійне енерго-, газо- та водопостачання. У штатному режимі працюють та працюватимуть  усі державні установи та заклади. Також звернувся до власників закладів торгівлі та аптек утриматися від підняття цін на продукти першої необхідності та медикаменти.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook