Суцільні руїни: бійці ЗСУ показали результати ліквідації стратегічного бастіону бойовиків на Донбасі (Фото, Відео)

ф4Один із найбільших укріпрайонів російських окупантів на Донбасі був ключовим для бойовиків в обороні окупованого «ДНР» Донецька. Тепер позиція бойовиків «Крокодил» на териконі в Петровському районі Донецька — у руїнах.

Про те, як ударом у відповідь на постійні ворожі обстріли українські бійці знищили укріпрайон бойовиків, повідомили на своїй сторінці у Фейсбук бійці 24-ї бригади ЗСУ імені Короля Данила, які і знищили цю позицію російських окупантів.

ф1«Саме звідти бойовики здійснювали систематичні обстріли із застосуванням ПТРК, СПГ, ДШК, а також мінометів калібру 82 мм», — написали українські бійці.

Читайте також: «Це був їх бастіон», — бійці ЗСУ про подробиці спецоперації знищення одного з найбільших на Донбасі укріпрайонів бойовиків (Відео)

У мережу бійці 24 бригади ЗСУ виклали фото, на яких тотально знищена позиція бойовиків: укріпрайон російських окупантів перетворився на суцільну руїну з розтрощених окопів, бліндажів і вогневих точок ворога.

Офіцер ЗСУ Анатолий Штефан Штирлиц виклав у мережу відео ударів у відповідь на ворожі обстріли бійців ЗСУ, якими ті знищили позицію бойовиків «Крокодил» на підступах до окупованого «ДНР» Донецька.

ф2ф3ф4ф5ф6.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook