Сурков залишається кремлівським куратором окупованого Донбасу?

Владислав Сурков. Фото - ИТАР-ТАСС

Владислав Сурков. Фото — ИТАР-ТАСС

Помічник президента Росії Владислав Сурков, який є куратором самопроголошених на окупованому Донбасі  «ДНР» і «ЛНР», найвірогідніше, на цьому посту і залишиться.

Попри численні прогнози про відставку Суркова після переобрання Путіна президентом Росії, що ними раніше рясніли сепаратистські і російські ЗМІ, зараз інформація змінилась з точністю до навпаки: Сурков залишається.

Про це написав у мережі сепаратиський блогер Костянтин Долгов з посиланням на інформацію іншого сепаратистського журналіста, що працює в Москві, — Олександра Чаленка.

Читайте також: «Унікальний випадок, коли Кремль не бреше», — екс-глава МЗС України про статтю Суркова

Окрім Чаленка, на те, що помічник президента РФ Владислав Сурков залишається на посаді і продовжить бути кремлівським куратором невизнаних «ДНР» і «ЛНР», натякнув з Москви в останньому інтерв’ю сепаратистському каналу і перший так званий «прем’єр-міністр самопроголошеної ДНР» Олександр Бородай.

Читайте також: Кремлівський куратор самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» покине свій пост? Називають ім’я наступника

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», російські і сепаратистські ЗМІ були упевнені, що Сурков покине пост куратора окупованого Донбасу і навіть заявляли, що кураторством Сурков уже не займається кілька місяців. Більше того, — ЗМІ РФ називали навіть ім’я наступника Суркова на посаді помічника Путіна.

Читайте також: Курт Волкер прокоментував можливу відставку Суркова (Відео)

Однак кадрових змін так і не відбулося: президент Росії так і не підписав офіційного указу про звільнення Владислава Суркова.

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook