Сурков назвав єдиний спосіб, яким Росія може повернути собі вплив на Україну

Владислав Сурков

Владислав Сурков

Добровільно союзником Росії Україна не стане уже ніколи, до цього її можна тільки змусити силою.

Про це заявив колишній багаторічний помічник президента Росії Владислав Сурков в інтерв’ю російському сайту «Актуальные комментарии«.

«Примус силою до братських відносин – єдиний метод, що історично довів ефективність на українському напрямку», — заявив Сурков.

При цьому він відзначив, що Україна завжди була «справою клопіткою» для Росії.

На думку Суркова, як самостійна держава Україна ще не відбулася, але відбудеться, бо «хохли – хлопці вперті, вони зроблять».

ПРЯМА МОВА СУРКОВА: «України немає. Є українство. Тобто, специфічний розлад умів. Дивним чином доведене до крайніх ступенів захоплення етнографією. Таке криваве краєзнавство. Сумбур замість держави. Борщ, Бандера, бандура є. А нації немає. Брошура «Самостійна Україна» є, а України немає. Питання тільки в тому, України вже немає чи поки ще немає?

Я, як не дивно, укрооптиміст. Тобто, вважаю, що України немає поки що. Але з часом вона все-таки буде. Хохли – хлопці вперті, вони зроблять. Однак, яка саме це буде Україна, в яких межах вона буде існувати і навіть, можливо, скільки буде Україн – питання відкриті. І у вирішенні цих питань Росії так чи інакше доведеться брати участь.

Відносини з Україною ніколи простими не були, навіть коли Україна була у складі Росії. Україна для імперської і радянської бюрократії завжди була справою клопіткою. То отаман Полуботок підведе, то западенці до Гітлера перекинуться.

Примус силою до братських відносин – єдиний метод, що історично довів ефективність на українському напрямку. Не думаю, що буде винайдено якийсь інший».

Читайте також: Кремлівський куратор окупованого Донбасу покидає свій пост — відоме ім’я наступника (Відео)

В інтерв’ю Сурков визнав, що окупація Росією Криму та війна на Донбасі — це результат його «проекту», який він сам створив і над яким 5 років працював в Адміністрації президента Росії. Оскільки «контекст змінився», то Сурков вирішив піти з кремлівської посади.

ПРЯМА МОВА СУРКОВА: «Я довго займався внутрішньою політикою. Політична система і основи нової державності були створені. І в 13-му році прийшов час йти. Я і пішов було. Але тоді повернувся на держслужбу. Були причини. І ще тому, що отримав унікальну можливість самому обрати проект. Вибрав України. Чисто інтуїтивно. Ніхто мені не підказував і сам я нічого не знав. Та й ніхто напевно не знав. Я відчув просто, точніше, відчув — буде велика справа. Здогадався вже тоді, коли нічого ще не почало відбуватися, що буде справжня боротьба з Заходом. Серйозна. З жертвами і санкціями. Тому що Захід не зупиниться ні перед тим, ні перед іншим. Та й ми за ціною не постоїмо. Правда, передчував. Сам зараз дивуюся, як я це передбачав влітку ще 13-го року. В повній тодішній тиші. Так все і сталося. Пишаюся, що був учасником. Але минули ті ж п’ять років… Почалося природне гальмування і цього проекту. Я б, звичайно, у звичайній ситуації не став би відпрошуватися з такої гарячої ділянки. Оскільки це було б безвідповідально. Але і ділянка більш-менш охолола, і головне, контекст змінився. Не міг же я п’ять років йти в одному напрямку, а потім різко повернути голоблі і рушити в протилежному. Я б про це з самим собою ні за що не домовився. Так у мене з’явилися і причина, і привід піти остаточно».

Читайте також: Путін офіційно відправив у відставку свого помічника-»куратора» окупованого Донбасу

Відповідаючи на запитання, чи поврнетсья окупвоаний Донбас в лоно України, Сурков заявив, що не вірить у це.

ПРЯМА МОВА СУРКОВА: «У мене недостатньо сильна уява, щоб таке уявити. Донбас не заслуговує такого приниження. Україна не заслуговує такої честі».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook