СУМівці виготовляли «солодкі букети», які стали подарунками для матусь (Фото)

букетНайріднішій людині – матері присвятили цілий цикл заходів, які днями пройшли у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей.

Про це ІА «7 Днів-Україна» розповіла працівник цієї бібліотеки Уляна Пилипчук.

Читайте також. Не важливо – паперова чи електронна книга, головне, щоб читали її вдумливо, – видавець (Фото)

- Учні групи продовженого дня ЗОШ №24 завітали на годину доброти «Мамине свято я зустрічаю», яку провели для них працівники відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класі, — каже вона. — Під час заходу діти ознайомились з історією започаткування свята, пригадали прислів’я, а також поділилися традиціями святкування Дня матері у своїх родинах.

Читайте також. У гості до юних читачів прийшли Королева книг, Бібліознайко та Баба-яга (Фото)

«У світі усе починається з мами» — віршовані рядки Анатолія Костецького продиктували назву книжково-ілюстративної виставки, що була оформлена напередодні Свята матері працівниками відділу обслуговування 5-11 класів бібліотеки. На виставці представили найкращі зразки поезії, прозові твори, у яких оспівали образ берегині домашнього вогнища – матері.

- У сонячний недільний ранок на весняні сходини, приурочені  Дню матері, до бібліотеки завітали члени Спілки Української молоді, — продовжує співрозмовниця. — У заході взяли участь дітки різного віку. Дошкільнятам запропонували стати учасниками цікавих ігор: «Називаємо тваринку», «Хто чия мама». Малюки були здивовані, дізнавшись, що у кожної людини може бути не одна, а цілих три матусі: Божа Мати, Батьківщина, а також та, яка подарувала їм життя. Із допомогою дорослих, діти виготовили квіти із цукерок і подарували своїм матерям.

Для дітей старшого віку СУМівці провели майстер-клас з виготовлення «солодких букетів», які стали чудовим сюрпризом для їхніх матусь. Саме подарунок, виготовлений дитячими руками, дарує найбільше радості батькам, додає бібліотекар.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook