Сума фантастична: у мережі підрахували, скільки окупанти Донбасу збирають хабарів на пунктах пропуску

добро пожаловать в адОкупанти Донбасу на лінії розмежування на хабарях заробляють фантастичні суми — йдеться про суму, близьку до ста тисяч російських рублів за день.

Про такі хабарі за перетин блокпостів бойовиків «ДНР» на лінії розмежування поза чергою написали у мережі очевидці — люди, які часто перетинають лінію розмежування.

Як пишуть очевидці, за пропуск автомоблія поза чергою або «пільговою» чергою, бойовики вимагають 1 тисячу рублів. У день таких «пільговиків» бойовики на блокпосту можуть пропустити і сотню. Відтак на день «митники ДНР» збирають хабарями до ста тисяч, за місяць — до трьох мільйонів рублів.

Читайте також: Бойовики встановили «тарифи» хабарів за перетин лінії розмежування на Донбасі. На КПВВ — ажіотаж (Відео)

Саме тому, вважають мешканці окупованих територій, на блокпостах бойовиків «ДНР» на лінії розмежування завжди будуть черги — окупанти зацікавлені створювати їх штучно, щоб була підстава для хабарництва.

«Якщо не буде черг, то хто ж тоді буде платити по тисячі рублів за проїзд без черги?» — зазначив користувач Дмитрий Донецкий.

«Кормовая база сокращается, — с рф денюжки не идут, к тому же орки предпочитают ГРИВНЮ», — додав у коментарі  до повідомлення UkraineForever.

Читайте також: Окупанти Донбасу Росії не довіряють? Хабарі на пунктах пропуску бойовики беруть не в російських рублях

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook