Суддя, в якого провела обшук СБУ: ніхто з судей, які працюють у Криму, не порушив присягу, дану Україні

тмПрокуратура Автономної Республіки Крим спільно із співробітниками Служби безпеки України провела обшуки у приміщеннях, де живе колишній Голова Апеляційного суду АРК Чорнобук В.І. Про це повідомив у Фейсбук генпрокурор Юрій Луценко.

Одразу Чорнобуку повідомили про підозру у державній зраді.

На сторінці у Фейсбук Луценко надав відео, де колишній суддя каже, що судді давали присягу не Президентові, не народові, а присягу судді. Тож виходить, що жоден суддя, який працює тепер у Криму, не порушив законодавство України. Дивна позиція: за його логікою виходить, що судді самі собі давали присягу й можуть як дати її, так і забрати – робити і своїми серйозними публічними обіцянками, якою є присяга, що заманеться.

Як пише Луценко, Чорнобук вів підривну діяльність, надаючи допомогу іноземній державі — РФ та її представникам у переході судів АР Крим на здійснення правосуддя на підставі законодавства іноземної держави-Російської Федерації. Це стало грунтом для забезпечення функціонування незаконно створених судових органів, посилення заходів тимчасової окупації півострова Крим.

Активісти повідомляли, що Чорнобук агітував всіх суддів служити російським окупантам в Криму, але потім був викинутий звідти. Одразу після виїзду з Криму вирішив трошки зайнятися АТО-шним туризмом задля замилювання очей.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook