Суд у Гаазі у справі MH17: лава підсудних порожньою не буде (Відео)

ф1Мінімум один підозрюваний готовий давати свідчення на суді в міжнародному суді Гааги у справ про збиття російськими військовими майлайзійського «Боїнга-777″ над Донбасом у липні 2014 року.

Про це повідомив Окружний суд Гааги, проінформувавши, що адвокатська фірма заявила про підозрюваного, якого буде захищати в рамках цьог осудового процесу.

Ані прізвища підозрюваного, ані назви адвокатської фірми Окружний суд Гааги не назвав, що є звичною прктикою для цього суду в таких процесах.

Читайте також: Міжнародна слідча група визначилась, у якій країні буде суд над винуватцями катастрофи Boeing МН17

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», підозрюваних у збитті «Боїнга» над Донбасом 17 липня 2014 року судитимуть у Нідерландах за законами цієї країни, оскільки більшість із загиблих на облавку «Боїнга» 298 осіб були громадянами Нідерландів. Такер рішення прийняли Нідерланди, Україна, Бельгія, Малайзія, Австралія — країни, що беруть участь у спільній Міжнародній слідчій групі з розслідування катастрофи.

Ранішке планувалось, що суд має посатись у березні цього року.

Читайте також: Міжнародна слідча група назвала імена підозрюваних у збитті Боїнга на Донбасі — СБУ вже оголосила їм підозру. Повна версія брифінгу в Утрехті (Відео)

Міжнародна слідча група вже назвала імена чотирьох основних підозрюваних у цій справі.

ф2

Читайте також: За збитий над Донбасом малазійський «Боїнг» хочуть притягти до відповідальності 120 осіб

Бойовика «ДНР» Володимира Цемаха, Якого Україна в рамках обіну віддала РФ, а Росія на вимогу Нідерландів відсмовилась йог оарештувати, Міжнародна слідча група також перевела у статус підозрюваних, скасувавши його статус як свідка.

Читайте також: «У вас ГРУ? У нас ФСБ»: Міжнародна слідча група МН17 оприлюднила запис про пряме командування Росією бойовиками на Донбасі (Відео)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook