Суд Австрії дозволив екстрадицію українського олігарха Дмитра Фірташа до США

ф1Затриманого в 2014 році Дмитра Фірташа можуть передати в руки правосуддя США — для цього потрібен лише підпис міністра юстиції Австрії.

Як повідомляє Радіо Свобода, рішення про екстрадицію Дмитра Фірташа д оСША прийняв сьогодні Верховний суд Австрії. Щоб рішення набуло чинності і процедуру екстрадиції можна було почати, під цим пішенням ще має поставити свій підпис міністр юстиції Австрії.

Читайте також: З Іспанією не вийшло, але є ще екстрадиція до США: Фірташ знову у правоохоронців

Наприкінці минулого тижня федеральна суддя Ребекка Палмаєр в американському Чикаго відмовилася скасувати звинувачення в хабарництві проти Фірташа. Про рішення, ухвалене наприкінці минулого тижня і викладене на 39 сторінках, повідомили американські ЗМІ.

В обвинувальному висновку прокурорів містяться звинувачення Фірташа в змові з метою дати хабар в Індії для видобутку титану, що використовується в реактивних двигунах.

Читайте також: Суд арештував два гігантські маєтки Фірташа в Лондоні (Фото)

Українського олігарха Дмитра Фірташа затримали в 2014 році за підозрою у спробі дати хабар в Індії за видобуток у цій країні титану.

Якщо Австрія ухвалить рішення про його екстрадицію, колишнього союзника українського екс-президента Віктора Януковича можуть видати США у липні.

Фірташ заперечує правопорушення. Його захист наполягає, що США не мають юрисдикції щодо злочинів в Індії. Суддя Палмаєр постановила, що ця справа може розглядатися в США, оскільки схема вплинула на чиказьку компанію Boeing.

Компанія Boeing заявила, що розглядала можливість бізнесу з Фірташем, але ніколи не укладала з ним угод. Boeing не звинувачують у порушеннях у зв’язку з цією справою.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook