Створили всі умови, щоб спростити бойовикам наступ — Забродський про розведення сил на Донбасі

Герой України Михайло Забродський

Герой України генерал Михайло Забродський

Розведення сил біля Станиці Луганської призвело до того, що російські окупанти можуть тепер форсувати Сіверський Донець і піти в наступ на українські війська на цій ділянці фронту.

Про це в ефірі «1+1″ заявив генерал-лейтенант, командувач десантно-штурмовими військами ЗСУ Герой України Михайло Забродський.

Генерал ЗСУ зазначив, що відведення військ у районі Станиці Луганської створило ризики захоплення російсько-терористичними військами нових українських територій, оскільки дані української розвідки не підтверджують виконання бойовиками всіх вимог, передбачених протоколами про розведення військ.

«Зараз розрив між нами і ними два кілометри. Два кілометри з військової точки зору – це ускладнений контакт на рівні стрілецької зброї. Решта засобів ураження, навіть батальйонної ланки, можуть застосовуватися практично без обмежень. Ми на майже два кілометри теоретично розширили сіру зону, оскільки підтверджень розвідки стосовно того, що противник відійшов, немає, є підтвердження ОБСЄ», – наголосив Забродський.

Читайте також: Розведення сил біля Станиці Луганської: Тука навів факти, що насторожують (Схема)

За інформацією з Луганщини, бойовики у спішному порядку готують залізну конструкцію, яка дозволить дуже швидко ввести в дію міст біля Станиці Луганської.

«Міст перекриває бар’єрну ділянку під назвою річка Сіверський Донець. Зараз ми відійшли на кілометр углиб своєї території. Ми створили всі умови для того, щоб спростити противнику форсування цієї водної перешкоди», – застеріг генерал Забродський.

Читайте також: Мирослав Гай застеріг від фатальної помилки на Донбасі через розведення військ: «Ми перестаємо діставати противника»

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook