Студенти запропонували для туристів тури «Файні Тернопільські ночі» і «Храмами Підгаєччини» (Фото)

Туристичний логотип Тернопільської області

Туристичний логотип Тернопільської області

Тернопільські студенти під науковим керівництвом викладача кафедри географії і туризму Катерини Дударчук розробили кадастр туристичних ресурсів районів Тернопільської області.

Використали вони для цього матеріали управління розвитку туристичної інфраструктури департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської ОДА і власні напрацювання.

Читайте також. Перебування туристів у Національному парку «Дністровський каньйон» хочуть зробити цивілізованішим (Фото)

Нагадаємо, на період практики молоді запропонували сформувати кадастр туристичних об’єктів по регіонах Тернопілля, а також розробити турпродукти області з метою їх вдосконалення та апробації туристичними підприємствами з подальшим використанням.

Зустріч зі студентами Тернопільського педуніверситету (ТНПУ) ім. В.Гнатюка, які проходили практику в департаменті розвитку інфраструктури, транспорту та туризму обладміністрації відбулася 17 березня в приміщенні ОДА. Студенти там також провели презентацію розроблених ними 5-ти туристичних продуктів.

Читайте також. На Кременеччині хочуть відновити планерну школу, яку закрили «совіти» у 1939-му

Першою свою роботу представила Уляна Гаврада, яка назвала свій тур «Файні Тернопільські ночі». Головна «родзинка» проекту — показати Тернопіль вечірній у світлі вуличних ліхтарів. Програмою туру передбачається відвідати ресторан «Старий млин», зокрема, побувавши на екскурсії музеї самогоноваріння, аналогів якому немає в Україні, оглянути картинну галерею, спробувати вино у винній крамниці в ресторан-барі «Бункермуз». Наступний об’єкт показу — перший в Україні екологічний ресторан-пивоваріння «Ковчег», який є справжнім витвором ландшафтного мистецтва. Згодом — прогулянка набережною Тернопільського ставу, де можна зайти на «Острівець кохання».

Автор цього туру також подала ідею щодо прогулянки містом на конях чи бричках і запропонувала, на прикладі Італії, пустити гондоли плесом ставу. Це, на думку дівчини, лише підкреслять романтичну атмосферу Тернополя вечірнього.

Читайте також. Тернопілля: «Кожне місто чи селище має запропонувати свою «родзинку» туристові…» (Фото)

Сергій Гунько — голова комісії з питань туризму при громадській раді, що діє в департаменті розвитку інфраструктури, транспорту та туризму. Він зазначив, що такий туристичний продукт є майже готовим і дуже вдалим. Потрібно лише врахувати технічні характеристики, час, кошторис і отримаємо дводенний «тур вихідного дня».

Тарас Черешнюк і Ганна Савченко запропонували тур «Слідами Хмельницького», історичний шлях якого тісно переплітався з нашим краєм. Тур розрахований на два дні, що включає відвідини історичних пам’яток Збаража (Збаразький замок, краєзнавчий музей), Кременця (руїни фортеці, краєзнавчий музей, Козацький цвинтар XVII ст., «Богданова капличка», козацький курган) і Зборова («Білий берег», музей Зборівської битви, пам’ятник Богдану Хмельницькому).

Читайте також. На конкурс подали 31 ескіз туристичного логотипу Тернопілля (Фото)

«Загадкові місця Галицької магії» автобусний тур, який запропонували студентки Наталя Тавс і Наталя Бородань. Маршрут туру пролягатиме з Тернополя через смт Сатанів, села Крутилів і Городниця. Натомість «Pleasure by bike» — велотур, який розробив Володимир Паняга. Цей тур розрахований на 7 днів. Він є дуже економним у плані фінансів, адже не включає в себе послуги автотранспорту та проживання. Студент представив картографічний схему маршруту та провів віртуальну екскурсію. Проте Валерій Старичков — директор ТОВ «Обласний спортивно-туристський клуб», запропонував скоротити кількість днів хоча б до п’яти, врахувавши час для відпочинку. А також подумати про організаційно-технічне забезпечення туристів інвентарем.

«Храмами Підгаєччини» — тур для школярів чи пластунів, з яким працювали Святослав Павлишин і Микола Щур. Оскільки Підгаєччина не багата на замки чи інші архітектурні споруди, храми – сакральний туризм — це те, що виділяє її на фоні інших районів.

Читайте також. Тернопілля робитиме все, аби дати туристу те, чого він шукає (Фото)

- Дуже вдалий вибір теми та маршруту для промоції самого району. Проте варто такий тур розробити для різних вікових категорій, врахувавши додаткові атракції, відпочинок, продумати відвідини закладів харчування, які можна буде запропонувати туристам, — наголосив Сергій Гунько.

Назар Яворський — заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму-начальник управління туристичної інфраструктури підвів підсумки зробленої роботи та подякував студентам за якісно виконані завдання: підготовку кадастру туристичних ресурсів та представлені проекти турпродуктів. Чиновник зазначив, що задоволений результатами, які показали студенти, більше того — навіть вражений.

- Поставивши перед студентами такі завдання, ми прагнули розкрити їхній творчий потенціал, креативність, допомогти у формуванні власного мислення. Ці проекти — перші ваші професійні успіхи. Звісно, потрібно ще відпрацьовувати практичні навички та вдосконалюватися, але ви на правильному шляху, — підсумував він.

Довідково. Усі представлені роботи будуть виставлені на сторінці «Тернопільщина туристична» у «Facebook» — див. тут.

Софія Левицька  

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook