Студенти медичного вишу із Сум протестували сьогодні проти складання іспиту IFOM: на тестування ніхто не з’явився (Відео)

фото: sm.suspilne.media

фото: sm.suspilne.media

Сумські студенти-медики 3 курсу  вийшли під стіни університету. Таким чином вони протестують проти складання іспиту  IFOM.

Сьогодні та завтра близько 300 студентів-медиків мали складати іспит IFOM. Тривалість його 4 години. На початок іспиту ніхто не з`явився. Ввели іспит в березі.  А навчальний план затверджується у вересні.

Серед тих хто проти  й іноземні студенти. Усі разом  зібрали підписи  - таким чином звернулися до президента.

«Стосовно IFOM він базується на дещо іншій системі, коли розпочинаючи з 1 курсів студенти мають клінічно-орієнтований підхід. Для наших студентів є інша модель навчання з 4 курсу клінічні дисципліни. Я підтримую студентів»,  - говорить Андрій Лобода, директор медінституту СумДУ, інформує sm.suspilne.media.

Тестування проводять представники Центру тестування професійної компетентності Міністерства охорони здоров`я.

Про саме тестування говорити відмовляються.

Для чого новий іспит впроваджувався говорить заступник Міністра охорона здоров`я Олександр Лінчевський:

«Тест не є окремою дисципліною. Він не потребує окремого підручника. Він оцінює базові знання з основ медицини. Те саме, що вчать колеги в усьому світі. Це не є окремий предмет і спеціальність. Це є чесний інструмент оцінки знань студента».

Іспит з Міжнародних основ медицини IFOM розробляється  Національною радою медичних екзаменаторів Сполучених Штатів Америки.

В Україні іспит IFOM адмініструється Центром тестування при МОЗ України.

Подробиці — у сюжеті UA:СУМИ:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook