Студенти й викладачі ТНЕУ доступно пояснили селянам, що таке бюджет

1Студенти й викладачі Тернопільського національного економічного університету допомагають членам громад зрозуміти суть прийнятого для селища чи ОТГ бюджету.

Студенти та викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Тернопільського національного економічного університету на замовлення Смизької селищної ради Рівненської області підготували брошуру про селищний бюджет у форматі «бюджету для громадян».

Бюджет для громадян – це представлення бюджетних показників мовою людей, які не володіють спеціальними знаннями чи фінансовою термінологією. Він передбачає подачу в зручній та зрозумілій формі інформації про бюджетні пріоритети влади, доходи відповідного бюджету, напрями їх використання та очікувані результати.

До реалізації проекту були залучені науковці кафедри: О. Кириленко, Б. Малиняк, В. Горин, а також студенти факультету фінансів: О. Маланчук, І. Підлісний та інші. У підготовленому документі стисло та доступно розкрито логіку та структуру формування доходів об’єднаної територіальної громади, напрями витрачання бюджетних коштів та очікувані результати. За зовні невеликим обсягом брошури стоїть довга і копітка робота з дослідження запиту громадськості на інформацію про бюджет, підбору необхідних даних та показників і, власне, формування кінцевого продукту.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook