Студентка з медичного отримуватиме приватну стипендію

zavtraUAСтудентка тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського отримуватиме стипендію від «Фонду Віктора Пінчука». Повідомляє прес-служба університету.

Стало відомо, що студентка третього курсу медичного факультету Богдана Перевізник потрапила до сотні степендіатів програми «Завтра.UA». Вона посіла 36 місце. Зазначимо, що цього року у конкурсі приймали участь 1244 студенти.

«На розгляд комісії я подала свою наукову роботу на тему «Вивчення метаболізуючої функції печінки за умов політравми». Також надала рекомендаційні листи від свого керівника – завідувача кафедри медичної біохімії, професора Світлани Підручної, та начальника патронатного відділу Тернопільської міської ради Максима Черкашина. Потрібно було написати і мотиваційного листа, в якому детально пояснила мету участі в цьому проекті. Всі роботи журі зашифровувало, аби бути максимально об’єктивними. Під час третього етапу, який відбувся в Києві у квітні цього року, відбулася робота в командах. Звичайно, приємно отримати таку приємно звістку. Знаю, що з нашого університету свої роботи подавало ще троє студентів. Загалом не було обмежень щодо кількості учасників від одного вишу, тому раджу своїм колегам не втрачати шансів і постійно брати участь у різних програмах», – зазначила Богдана Перевізник.

Упродовж року дівчина отримуватиме щомісячну стипендію у розмірі понад 900 гривень.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook