Студентам і безробітним пояснили, як отримати субсидії

субсидіяВ Україні студенти та безробітні, котрі стоять на обліку в Центрі зайнятості, можуть отримати субсидії.

За інформацією Обозреватель UA, «Громадянам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та отримують допомогу по безробіттю, студентам денної форми навчання при оформленні субсидії враховують фактичний розмір доходу. А громадянам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, але не отримують допомогу по безробіттю — один прожитковий мінімум (1624 грн). Для тих, хто не перебуває на обліку в центрі зайнятості і свої доходи декларує як нульові, органи соцзахисту рахують два прожиткових мінімуми (3248 грн)», — йдеться у роз’ясненні Кабінету міністрів, опублікованому на сторінці уряду в Facebook .

Студентам вузів і ПТУ, у яких середньомісячний сукупний дохід менше прожиткового мінімуму або нема доходів взагалі, при розрахунку субсидій середньомісячний дохід вважають на рівні одного прожиткового мінімуму.

Якщо у особи, яка досягла 18-річного віку за станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення субсидії, середньомісячний сукупний дохід менше прожиткового мінімуму, але яка протягом зазначеного періоду отримувала хоча б один з наступних видів доходу: пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, допомога по догляду за інвалідом I і II групи внаслідок психічного розладу, допомога особам, які не мають права на пенсію, допомогу з безробіття, або особа не досягла 18-річного віку за станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, то в розрахунок субсидії враховуються фактичні розміри отриманих такою особою доходів.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook